Afdelingen

Algemeen
0575 - 512013
 
info@hanzehof.nl
Directie / programmering
0575 - 584611
Mirjam van Tiel
directie@hanzehof.nl
Hoofd Techniek
0575 - 584612
Cor Provoost
techniek@hanzehof.nl
Financiën
0575 - 584613
Helmuth ter Braack
administratie@hanzehof.nl
Horeca
Berend Jansen
horeca@hanzehof.nl
PR & Marketing
0575 - 584615
Jelle van der Meulen
marketing@hanzehof.nl
Sales / Verhuur
0575 - 584616
Maaike de Graaf
sales@hanzehof.nl
Hoofd Kassa
0575 - 512013
Jet van Leeuwen
kassa@hanzehof.nl
Management Assistente
0575 - 584618
Antoinette Ruisch
a.ruisch@hanzehof.nl
 

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.